Pizzer w Hotelu Zacisze w Bratkowicach

Hotel i Restauracja Zacisze
  • Świlcza, podkarpackie pow. rzeszowski

Obsługa gastronomii

Umowa o pracę

Opis Stanowiska:
Szukamy osoby na stanowisko Pizzera do restauracji w Hotelu Zacisze w Bratkowicach. Nawet jeśli nie masz doświadczenia na stanowisku pizzer, ale masz chęć nauki i być może doświadczenie gastronomiczne, zapraszamy do aplikowania!

Informacje do Ogłoszenia:
Forma Zatrudnienia: umowa o pracę, umowa zlecenie — do uzgodnienia
Wymiar czasu pracy: (ok. 160h/miesiąc)
Kilka dni w tygodniu + weekendy
Poniedziałek — Czwartek: 14:30 - 22:00
Piątek — Sobota: 14:30 - 23:00
Niedziela: 12:30 - 22:00

Zakres Obowiązków:
Przygotowanie stanowiska pracy
Przygotowanie produktów do zamówień
Przygotowywanie ciasta do pizzy
Wykonywanie zamówień zgodnie ze standardami
Dbanie o czystość na stanowisku pracy i w kuchni
Zarządzanie stanem magazynu

Wymagania/Doświadczenie:
Chęć nauki i rozwijania umiejętności
Mile widziane doświadczenie gastronomiczne (nie jest konieczne)
Umiejętność pracy w zespole
Komunikatywność
Gotowość do pracy w systemie zmianowych, także w weekendy
Umiejętność efektywnego zarządzania czasem w dynamicznym środowisku kuchennym

Co oferujemy:
Naukę od podstaw oraz pomoc we wdrożeniu się do obowiązków
Możliwość rozwoju zawodowego
Konkurencyjne widełki płacowe
Przyjazna atmosfera pracy

Wynagrodzenie:
Od 21 zł brutto/h — zależne od doświadczenia i zaangażowania

Procedura Aplikacyjna:
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: @ W treści wiadomości prosimy o podanie numeru telefonu kontaktowego.

Kontakt:
Numer telefonu:

Dołącz do nas i wspólnie twórz wyjątkowe doznania kulinarne w Hotelu Zacisze w Bratkowicach!
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)