Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.04.2024

Manager zespołu sprzedażowego - Branża OZE

NORD ENERGY POLAND S.A
  • Gdańsk, pomorskie

Handlowiec

Umowa o pracę

Jesteśmy firmą działającą w obszarze Odnawialnych Źródeł Energii (OZE) i poszukujemy zdolnego,
ambitnego Managera, który dołączy do naszego zespołu. Osoba na tym stanowisku będzie
odpowiedzialna za rekrutacje, kierowanie zespołem sprzedażowym, rozwój strategii sprzedażowej
oraz budowanie relacji z klientami i partnerami biznesowymi.
Obowiązki:
 Rekrutacja nowych agentów
 Analiza działań sprzedażowych zespołu
 Określanie celów indywidualnych i zespołowych
 Prowadzenie szkoleń
 Budowanie i utrzymywanie relacji z partnerami biznesowymi, klientami oraz instytucjami
rządowymi
 Aktywna sprzedaż produktów oferowanych przez Firmę
 Regularne raportowanie realizacji zadań do Centrali

Wymagania

 Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym lub innym
 Znajomość branży OZE będzie dużym atutem
 Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej dla klientów biznesowych i indywidualnych
 Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
 Prawo jazdy kategorii B
 Znajomość pracy z systemami CRM będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

 Konkurencyjne wynagrodzenie
 Samochód służbowy premium za osiągnięcie wyznaczonych wyników
 Dodatkowe atrakcyjne nagrody, w tym egzotyczne wakacje/bony paliwowe/gotówka
 Możliwość rozwoju kolejnych sektorów Firmy
 Pracę w profesjonalnym zespole w dynamicznym środowisku biznesowym
 Profesjonalne wdrożenie do pracy i regularne szkolenia
 Udział w interesujących projektach
 Umowa B2B

Jeśli jesteś osobą nastawioną na sukces, posiadającą doświadczenie w zarządzaniu zespołem
sprzedażowym oraz pasjonującą się branżą OZE, czekamy na Twoje zgłoszenie!
Jak aplikować: Jeśli spełniasz powyższe kryteria i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje
CV wraz z listem motywacyjnym na adres @ z tytułem ;Manager ds. OZE -
[Twoje imię i nazwisko].
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji
procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia
27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych
osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE