Doradca zawodowy w organizacji pozarządowej

Fundacja Aktywności Zawodowej
  • Gdańsk, pomorskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Fundacja Aktywności Zawodowej poszukuje zaangażowanego Doradcy Zawodowego, który będzie odpowiedzialny za świadczenie wsparcia i doradztwa zawodowego dla osób z niepełnosprawnością w ramach projektu aktywizującego zawodowo OzN.

Wymiar pracy: Pełen/niepełny etat

Obowiązki:
- Przeprowadzanie indywidualnych konsultacji zawodowych z osobami z niepełnosprawnościami.
- Ocena umiejętności, doświadczenia i zainteresowań zawodowych beneficjentów.
- Opracowywanie Indywidualnych Planów Działania i ścieżek kariery.
- Współpraca z lokalnymi firmami w celu identyfikacji możliwości zatrudnienia OzN.
- Prowadzenie dokumentacji projektowej w zakresie swojego zadania.
- Wspieranie i motywowanie uczestników w wejściu na rynek pracy i w poszukiwaniu zatrudnienia.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe z zakresu psychologii, pedagogiki, doradztwa zawodowego lub pokrewnych.
- Doświadczenie w pracy z osobami z niepełnosprawnością.
- Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
- Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielności w podejmowaniu decyzji.
- Znajomość narzędzi i metod doradztwa zawodowego.

Jesteśmy otwarci na zatrudnianie osób z niepełnosprawnościami.

Jeśli jesteś gotowy_a wspierać różnorodność i inkluzję w miejscu pracy oraz posiadasz umiejętności doradcze, zapraszamy do aplikowania. Wyślij swoje CV na adres @
Prosimy dołączyć klauzulę:
Niniejszym informujemy, że przetwarzamy Państwa dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”).

Fundacja Aktywności Zawodowej od 2008 roku zajmuje się wspomaganiem Osób z Niepełnosprawnościami i ich pracodawców na rynku pracy. Więcej informacji:
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)