Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 06.04.2024

Specjalista/Specjalistka ds. Zarządzania Bocznicami

SzkolTrans Sp. z o.o.
  • Konin, wielkopolskie pow. Konin

Inżynier

Umowa o pracę

SzkolTrans to firma, która od roku 2018 wspiera przedsiębiorstwa z branży kolejowej w całej Polsce. Specjalizuje się w organizowaniu szkoleń zawodowych oraz kursów kwalifikacyjnych. Firma SzkolTrans to profesjonalne doradztwo w zakresie obsługi i funkcjonowania bocznic kolejowych.

W związku z rozwojem firmy obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Konin

Zakres obowiązków:

- Prowadzenie pouczeń doraźnych, pouczeń okresowych i szkoleń praktycznych oraz instruktażu na stanowiskach związanych z prowadzeniem i bezpieczeństwem ruchu kolejowego
- Opiniowanie zmian do nowych uregulowań prawnych związanych z techniką ruchu kolejowego i szkoleniem pracowników oraz wewnętrznych i zewnętrznych aktów prawnych, planów itp
- Aktualizacja regulaminów pracy bocznicy oraz przepisów wewnętrznych
- Doradztwo w zakresie planowania i realizacji remontów i inwestycji
- Realizacja powierzonych zadań związanych z funkcjonowaniem bocznic kolejowych
- Prowadzenie postępowań mających na celu wyjaśnianie przyczyn zdarzeń kolejowych oraz sytuacji potencjalnie niebezpiecznych.

Nasze wymagania:

- Wykształcenie techniczne;
- Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office;
- Samodzielność, umiejętność analitycznego myślenia;
- Dynamizm działania, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność;
- Znajomości branży i przepisów kolejowych;
- Prawo jazdy kat. B;
- Gotowości do odbywania podróży służbowych;
- Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)

Oferujemy

- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie będącej liderem w swojej branży;
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o elastyczny czas pracy;
- Atrakcyjne wynagrodzenie;
- Pracę w systemie hybrydowym
- Wsparcie podczas etapu wdrażania
- Możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych, udziału w konferencjach i szkoleniach branżowych