Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 26.04.2024

SPECJALISTA DS. OCHRONY ŚRODOWISKA

WSK
  • Kalisz, wielkopolskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Zadania, m.in.:
• Prowadzenie dokumentacji wynikającej z przepisów ochrony środowiska, w tym sprawozdawczość i raportowanie
• Prowadzenie gospodarki odpadami w Spółce
• Ocena stanu oddziaływania Spółki na środowisko i inicjowanie działań proekologicznych
• Kontakt oraz współpraca z organami kontroli w zakresie ochrony środowiska
• Przygotowywanie dokumentów w celu uzyskania/aktualizacji decyzji administracyjnych związanych z ochroną środowiska
• Prowadzenie badań laboratoryjnych oraz pomiarów emisyjnych w zakresie ochrony środowiska (woda, powietrze, ścieki,), zgodnie z wymogami pozwoleń środowiskowych,
• Zapewnianie ciągłej zgodności z przepisami rozporządzenia REACH
• Tworzenie i aktualizacja procedur i instrukcji z obszaru ochrony środowiska zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Oczekiwania:
• Wykształcenie wyższe w zakresie ochrony środowiska lub pokrewne,
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• Znajomość przepisów i norm związanych z ochroną środowiska, w tym zagadnień wynikających z rozporządzenia REACH
• Umiejętność analizy danych i raportowania,
• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel),
• Umiejętność pracy pod presją czasu,
• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy

• Satysfakcjonującą pracę, pełną wyzwań w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia,
• Możliwość rozwoju zawodowego,