Praca w delikatesach ekologicznych Ruczaj

ecoAme
  • Kraków, małopolskie

Handlowiec

Umowa zlecenie

Stanowisko: Sprzedawca Delikatesów Ekologicznych

Opis stanowiska:
Poszukujemy osoby na stanowisko sprzedawcy w naszym sklepie z delikatesami ekologicznymi. Oferujemy możliwość pracy w przyjaznym środowisku, promującym zdrowy tryb życia i świadome wybory żywieniowe.

Obowiązki:

Obsługa klienta zgodnie z wysokimi standardami obsługi.
Doradzanie klientom w kwestii produktów ekologicznych.
Prowadzenie kasowej transakcji i obsługa kasy fiskalnej.
Utrzymywanie porządku na powierzchni sprzedaży.

Wymagania

Doświadczenie w obszarze sprzedaży, preferowane w branży spożywczej.
Znajomość produktów ekologicznych i zdrowego stylu życia.
Komunikatywność i umiejętność nawiązywania relacji z klientami.
Sumienność w wykonywaniu obowiązków.

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie w dynamicznym środowisku.
Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń branżowych.
Przyjazną atmosferę pracy.
Pracę w miejscu promującym ekologię i zdrowy styl życia.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres email: @

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)