Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

LFS
  • Wrocław, dolnośląskie

Księgowy

Umowa o pracę

Praca od zaraz

Miejsce pracy: Wrocław - Ołtaszyn

Główne zadania:
Księgowanie faktur kosztowych, sprzedażowych, PK, DW i innych,
Księgowanie wyciągów bankowych i raportów kasowych,
Kontrola płatności,
Weryfikowanie sprzedaży internetowej,
Wsparcie zespołu księgowego w czynnościach zleconych.

Oferujemy

Szkolenie wdrażające 3 miesiące płatne
Pracę od zaraz, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży finansowo-księgowej
Możliwość rozwoju, awansów oraz stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
Docelowo dużą samodzielność w działaniu i udział w ciekawych projektach,
Wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji,
Po okresie próbnym stabilne zatrudnienie z elastyczną formą zatrudnienia - do wyboru umowa o pracę, albo umowa zlecenie,
Benefity pozapłacowe: dofinansowanie do Karty Multisport, dofinansowanie do Ubezpieczenia Grupowe Aviva - także dla dzieci i Partnera.

Wymagania

Wykształcenie minimum średnie kierunkowe: ekonomia/finanse/rachunkowość
Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
Rzetelność, odpowiedzialność, dokładność, sumienność,
komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole i od presją czasu,

Informuję, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)