Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.03.2024

Specjalista BHP - Mazowsze

SQD Alliance Sp. z o.o.
  • Warszawa, mazowieckie

Inżynier

Umowa o pracę

SQD Alliance (dawniej Team Prevent Poland) dostarcza usługi oraz rozwiązania w zakresie szeroko rozumianego bezpieczeństwa, ochrony środowiska, zdrowia, rozwiązań informatycznych, wsparcia produkcyjnego oraz jakości dla wielu branż, w tym m.in. produkcyjnej, motoryzacyjnej, spożywczej, budowlanej, energetycznej oraz usługowej. SQD Alliance cieszy się zaufaniem ponad 2000 przedsiębiorstw i instytucji, a liczba przeszkolonych osób każdego roku to kilkanaście tysięcy. Do chwili obecnej zespół SQD Alliance rozwinął się do liczby blisko 150 wyspecjalizowanych pracowników. W relacjach z nimi stawiamy przede wszystkim na współpracę i dialog. Uważamy, że dbając o rozwój pracowników i wzajemny szacunek, inwestujemy w rozwój firmy oraz przyjazną atmosferę, budując tym samym silny, zmotywowany zespół o wysokich kompetencjach zawodowych.

Obowiązki:
- przeprowadzanie szkoleń w obszarze bezpieczeństwa pracy,
- tworzenie dokumentacji szkoleniowej,
- opracowywanie i aktualizacja materiałów szkoleniowych,

Wymagania

- wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy lub studia podyplomowe,
- conajmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku specjalisty BHP w zakładzie produkcyjnym,
- bardzo dobra, praktyczna znajomość przepisów z obszaru bezpieczeństwa pracy,
- mile widziane uprawnienia inspektora ochrony przeciwpożarowej, praktyczna znajomość aspektów ppoż,
- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
- podstawowa znajomość języka angielskiego,
- prawo jazdy kat.B,

Oferujemy

- Będziesz pracować na projektach polskich i międzynarodowych,
- Będziesz współpracować z przyjaznym i pozytywnym zespołem specjalistów,
- Jeśli tylko Będziesz chcieć uczyć się, pomożemy Ci w rozwijaniu się,
- Wizyta u lekarza nie będzie dla Ciebie problemem, bo Będziesz mieć pakiet medyczny,
- Ubezpieczenie grupowe dodatkowo będzie Cię chronić,

Prosimy o dopisanie następujących klauzul w przesyłanym CV:
• Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez SQD Alliance Sp. z o.o., ul. Batorego 19, 43-200 Pszczyna, moich danych osobowych (w tym wizerunku – zdjęcia) zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.
• Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez SQD Alliance Sp. z o.o. moich danych osobowych (w tym wizerunku – zdjęcia) zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.