Pomocnik ogólnobudowlany

Margos - oznakowania poziome
  • Gdańsk, pomorskie

Budowlaniec

Umowa o pracę

Praca od zaraz

POMORZE-PRACA OD ZARAZ. Całoroczna. Poszukujemy pomocnika do prac drogowych - ogólnobudowlanych. Stawka początkowa 25zł - na rękę. Szukamy kogoś na stałe do pracy przez cały rok. Zajmujemy się głównie malowaniem oznakowania poziomego i stawiamy znaki drogowe - więc wszystkiego nauczymy. Wymagamy jedynie - prawa jazdy i chęci do pracy. Doświadczenie ogólnobudowlane będzie dodatkowym atutem. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu: TEL: , mail: @

Zakres obowiązków
prace przygotowawcze pod malowanie oznakowania poziomego,
wyklejanie taśm drogowych,
malowanie oznakowania poziomego,
montaż oznakowania pionowego dróg,
prace ziemne

Wymagania

prawo jazdy,
punktualność,
chęci do pracy i uczenia się,
uważność i precyzja.

Oferujemy

stabilne, całoroczne zatrudnienie na terenie Pomorza,

wysokość wynagrodzenia uzależnioną od ilości przepracowanych godzin,

stawka początkowa 25zł netto/ na rękę za godzinę,

możliwość zdobycia nowych umiejętności i kwalifikacji.

wypłatę co miesiąc.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)