Doradca Klienta - Armani - Designer Outlet Warszawa

Emmeretail Poland sp. z o.o.
  • Piaseczno, mazowieckie pow. piaseczyński

Handlowiec

Umowa o pracę

Poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

DORADCA KLIENTA
w sklepie Armani w Designer Outlet Warszawa w Piasecznie

OPIS STANOWISKA:
· Profesjonalna obsługa klienta zgodnie ze standardami marki Armani
· Aktywna sprzedaż i doradztwo w zakresie oferowanych produktów
· Utrzymywanie wysokiego standardu prezentacji towarów w sklepie
· Realizacja celów sprzedażowych i dbałość o doświadczenie zakupowe klientów
· Obsługa systemu kasowego, udział w przygotowaniu towaru do sprzedaży

NASZE OCZEKIWANIA:
· Doświadczenie w sprzedaży i w kontakcie z klientem
· Doskonałe umiejętności komunikacyjne i zdolność budowania relacji z klientem
· Pasja do mody
· Umiejętność pracy w zespole
· Elastyczność i dostępność do pracy w godzinach otwarcia, w tym w weekendy
· Znajomość obsługi komputera
· Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY:
· Przyjazną atmosferę i pracę w dynamicznym zespole
· Zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę
· System premiowy
· Możliwość dołączenia do programu MultiSport po okresie próbnym
· Możliwość rozwoju zawodowego

Czekamy na Twoje zgłoszenie.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)