Technolog/Konstruktor

Drawex A.C.M.T. Drywa Sp.J.
  • Żukowo, pomorskie pow. kartuski

Inżynier

Umowa o pracę

DRAWEX A.C.M.T DRYWA Sp. J.
W trakcie 30-sto letniej działalności firma Drawex A.C.M.T. Drywa Sp. J. stała się liczącym w kraju i za granicą producentem metalowych stelaży meblowych i mebli tapicerowanych zatrudniającym obecnie ponad 130 pracowników. W związku z intensywnym rozwojem nieustannie poszukujemy pracowników różnych działów, pragnących dołączyć do naszego zespołu.
Technolog / Konstruktor

Miejsce pracy : Małkowo k/Żukowa

Wymagania

- Wykształcenie wyższe techniczne,
- Znajomość Pakietu MS Office
- Bardzo dobra znajomość zasad rysunku technicznego,
- Znajomość środowiska Cad 2d / 3D - oprogramowanie Solidworks
- Doświadczenie na stanowisku konstruktora lub technologa w branży metalowej
- Umiejętność pracy w grupie
- Kreatywność i dobra organizacja stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
- Tworzenie dokumentacji technicznej w programie Solidworks
- Projektowanie nowych wzorów i modernizacja już istniejących.
- Opracowywanie i wdrażanie procesów produkcyjnych
- Bezpośrednia kontrola nad procesami produkcyjnymi
- Opracowywanie rozwiązań optymalizujących procesy produkcyjne
- Wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych
- Przygotowywanie kalkulacji na nowe produkty oraz analiza kosztów wytworzenia produktów istniejących
- Tworzenie struktur i technologii w systemie ERP

Firma nasza oferuje:
- Stabilne zatrudnienie na umowę o prace,
- Grupowe ubezpieczenie,
- Pracę na samodzielnym stanowisku,
- Możliwość rozwoju i awansu,
- Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowania
- Możliwość realizowania własnych pomysłów
Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres @
W temacie maila prosimy wpisać nazwę stanowiska TECHNOLOG.
Więcej informacji pod numerem
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)