Specjalista ds. ochrony danych osobowych

Przedsiębiorstwo Konsultingowe AGM Sp. z o.o.
  • Zabrze, śląskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Opis

Przedsiębiorstwo Konsultingowe Sp. z o.o. przyjmie do pracy Specjalistę do spraw Ochrony Danych Osobowych

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na stanowisku Specjalisty ds. Ochrony Danych Osobowych będzie wspierać zespół AGM między innymi poprzez :

bieżącą obsługę Klientów ;
przygotowanie dokumentacji;
przeprowadzanie audytów z zakresu ochrony danych osobowych;
prowadzenie szkoleń z zakresu ochrony danych osobowych.

Oferujemy

przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą;
możliwość rozwoju kompetencji zawodowych poprzez różne formy podnoszenia kwalifikacji;
stabilną, długotrwałą współpracę;
prowadzenie ciekawych projektów związanych z wdrożeniem, utrzymaniem i rozwojem standardów ochrony danych osobowych w dużych organizacjach.
Wymagania

doświadczenie minimum 1 rok w pracy na podobnym stanowisku;
znajomość przepisów prawa z zakresu ochrony danych osobowych;
znajomości normy ISO 27001;
praktyczna wiedza ogólna z zakresu ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa informacji;
ukierunkowanie na potrzeby Klienta;
zdolność samodzielnej organizacji pracy;
umiejętność ustalania priorytetów;
komunikatywność oraz umiejętność przekazywania wiedzy i współpracy z innymi;
prawo jazdy Kat. B.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)