Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 19.04.2024

Junior Menadżer

OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o.
  • Rzeszów, podkarpackie

Księgowy

Umowa o pracę

OVB od 1970 roku jest wiodącą firmą pośrednictwa finansowego w Europie. Nasza działalność koncentruje się na długoterminowym, przekrojowym i zorientowanym na klienta doradztwie finansowym.

Obowiązki:
- budowanie portfela klientów
- doradztwo w zakresie zabezpieczenia egzystencji, majątku i oszczędności
- dopasowywanie produktów do potrzeb klientów
- wykonywanie czynności agencyjnych
- wdrażanie w procesy rekrutacyjne i zarządzania zespołem

Wymagania

- doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych
- wykształcenie minimum średnie
- pełna zdolność do czynności prawnych i niekaralność
- rękojmia należytego wykonywania czynności
- udział w egzaminach licencyjnych

Oferujemy

- stabilną współpracę w oparciu o umowę agencyjną
- atrakcyjny system wynagrodzenia prowizyjnego
- innowacyjne narzędzia do obsługi klientów i sprzedaży zdalnej
- perspektywę długoterminowej współpracy w ramach Planu Kariery