Magazynier- Kierowca/ Kraków/ Płaszów

F.H.U.T. WOJCIECH TWARDOSZ
  • Kraków, małopolskie

Magazynier

Umowa o pracę

Jesteśmy firmą z 30 letnim doświadczeniem w branży Techniki Grzewczej i Sanitarnej, firma znajduję się w Krakowie.
Poszukujemy pracownika na stanowisko magazynier - kierowca auta dostawczego (Fiat-Ducato):

-praca w stałe ustalonych godzinach od poniedziałku do piątku w przyjemnej atmosferze,
-szukamy lojalnej, pracowitej osoby, która będzie chciała pracować w tej branży,
-wynagrodzenie będziemy ustalać indywidualnie,
-WYMAGANE DOŚWIADCZENIE W BRANŻY INSTALACYJNEJ (znajomość rozmiarów średnic rur, zaworów itp.)
-rozpatrywane będą tylko i wyłącznie oferty z ważnym CV!

Zakres obowiązków:
- wydawanie i przyjmowanie towarów,
- obsługa komputera,
- załadunek samochodów,
-dostarczanie towaru do klienta,
- punktualność,

Oferujemy

- zatrudnienie na umowę o pracę (pełny etat),
- dobre zarobki i premię od wykonanych dodatkowych obowiązków,
- stałe godziny pracy (wolne wszystkie weekendy i święta),
- pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w Polsce

Wymagania

- wykształcenie średnie lub zawodowe,
- prawo jazdy kategorii B (minimum 1 rok),
- podstawowa obsługa komputera (programy tj. office, word),
- umiejętność dokładnego wykonywania zadań,
- umiejętność współpracy z innymi pracownikami,
- osoba życzliwa, pomocna, zdyscyplinowana, kompetentna,
-DOŚWIADCZENIE w branży Armatura-Instalacyjno-Sanitarna,
-osoba w wieku 25 - 40, chętna do pracy i zaangażowana w to co robi.

Praca KIEROWCA-MAGAZYNIER
znajduje się na terenie:

Woj. Małopolskiego
KRAKÓW-PŁASZÓW

Kontakt

Rozpatrywane będą tylko i WYŁĄCZNIE poprawnie wypełnione CV wraz z adresem zamieszkania, zdjęciem, wymaganym doświadczeniem i wykształceniem
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej
aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji
(zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych
tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)