SAMODZIELNY przedstawiciel HANDLOWY

AKRA Sp. z o.o.
  • Kraków, małopolskie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Spółka handlowo-usługowa poszukuje pracowników na stanowisko
SAMODZIELNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY !!

Od kandydatów oczekujemy:
- minimum 2-letniego doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej
- zaangażowania w powierzone zadania
- samodzielności i kreatywności w działaniu
- dobrej organizacji czasu pracy
- umiejętności współpracy w grupie
- łatwości nawiązywania kontaktów
- asertywności
- czynnego prawa jazdy kategorii B
- podstawowych umiejętności technicznych

Oferujemy

- zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy w oparciu o umową o pracę (po okresie próbnym) lub w innej dowolnej formie (B2B, umowa zlecenie)
- samochód służbowy
- niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon, stanowisko biurowe
- szkolenia branżowe
- przyjazne środowisko pracy
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz osiąganych wyników (podstawa + premia)

Zakres obowiązków:
- czynne pozyskiwanie Klientów oraz podtrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi kontrahentami
- aktywny udział w przygotowywaniu i wycenie ofert
- udział w inwentaryzacjach niezbędnych do ofertowania
- współudział w procesach instalacyjnych
- obsługa systemu CRM oraz raportowanie wyników swojej pracy
- godne reprezentowanie firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą poufności (zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji).
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)