Obsługa Klienta Zagranicznego

BVT Components Sp. z o.o.
  • Kościerzyna, pomorskie pow. kościerski

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Do naszej Firmy BVT Components w Rybakach k. Kościerzyny poszukujemy osoby do obsługi klienta zagranicznego. Firma jest wiodącym producentem drobnych konstrukcji stalowych dla przemysłu energetyki wiatrowej i przemysłu maszynowego. Naszym celem jest dalsza ekspansja zarówno rynku krajowego, jak i eksportowego, poprzez oferowanie najnowszych osiągnięć w portfolio produktowym. W tym celu poszukujemy kompetentnych specjalistów, których cechuje pasja i ambicje do osiągania założonych celów.

Twój zakres obowiązków:

• Przygotowanie zamówień oraz nadzorowanie realizacji dostaw,
• Ustalanie z klientami terminarza dostaw, wywołania z systemu klienta
• Przygotowywanie dokumentów związanych z załadunkiem towaru;
• Współpraca z planistą w zakresie potwierdzania zleceń;
• Przyjmowanie zgłoszeń reklamacyjnych;
• Współpraca z działem spedycji w zakresie poprawnego i terminowego
załadunku;
• Sporządzanie analiz raportów, zestawień;

Nasze wymagania:
• Doświadczenie w pracy w dziale handlowym lub sprzedaży;
• Wykształcenie - minimum licencjat (preferowane handlowe, ekonomiczne lub
techniczne);
• Praktyczna znajomość pakietu MS Office ( Excel )
• znajomość języka angielskiego i podstawowa wiedza
techniczna;
• Odpowiedzialność, skrupulatność i zorientowanie na cele.

To oferujemy:
• Pracę w międzynarodowym środowisku
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Elastyczne godziny pracy ( początek pracy między 7 a 9 )
• Pakiet socjalny
• Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
• Pracę w młodym, otwartym na pomoc zespole
• Rozwój wewnątrz organizacji w ramach szkoleń, audytów u Klienta itp.

Zachęcamy do aplikowania:
tel. lub E-Mali : @
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)