Przedstawiciel handlowy ds. OZE - Nasz Prąd S. A.

Nasz Prąd S. A.
  • Sanok, podkarpackie pow. sanocki

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Twój zakres obowiązków
• pozyskiwanie klientów indywidualnych oraz biznesowych
• przygotowanie ofert oraz negocjowanie warunków sprzedaży
• bezpośredni kontakt i praca z klientem
• doradztwo i sprzedaż pomp ciepła, instalacji fotowoltaicznych i pozostałych rozwiązań OZE
• współpraca z centralą i innymi członkami zespołu
• obsługa klienta wg najwyższych standardów
• godne reprezentowanie firmy w kontakcie z klientami
• miejsce pracy: Sanok / Bieszczady

Nasze wymagania
• prawo jazdy kat. B
• wysoka kultura osobista
• kreatywność, umiejętność komunikacji i negocjacji
• umiejętność organizowania własnej pracy
• mile widziane doświadczenie w sprzedaży

To oferujemy
• wynagrodzenie zależne od rodzaju umowy
• zarobek od 5000 zł – bez górnego limitu
• atrakcyjny i przejrzysty system wynagradzania prowizyjnego
• szkolenia wdrożeniowe i uzupełniające
• wsparcie merytoryczne doświadczonych agentów
• przyjazną atmosferę sprzyjająca rozwojowi
• umowa B2B / agencyjna / zlecenie / umowa o pracę

O nas
Nasz Prąd S. A. jesteśmy spółką akcyjną, która jest liderem w branży OZE.
Montujemy produkty renomowanych marek.
Bazujemy tylko i wyłącznie na własnych ekipach monterskich, dzięki czemu świadczymy najwyższą jakość usług.
Działamy na terenie całej Polski.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)