Sprzedawca Internetowy, Specjalista ds. Mediów Społecznościo

BOSCH DIESEL SERVICE
  • Radzyń Podlaski, lubelskie pow. radzyński

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

Poszukujemy osoby na stanowisko Sprzedawcy Internetowego, która będzie odpowiedzialna za promowanie naszych produktów i usług w mediach społecznościowych oraz zarządzanie działaniami związanymi z marketingiem internetowym. Jeśli jesteś osobą kreatywną, z pasją do mediów społecznościowych i sprzedaży online, ta oferta może być dla Ciebie.

Obowiązki:

Tworzenie i prowadzenie kampanii reklamowych na różnych platformach społecznościowych, w tym Facebook, Instagram, Twitter itp.

Zarządzanie treściami i profilami firmowymi na mediach społecznościowych.

Tworzenie kreatywnych treści, grafik i postów promocyjnych.

Monitorowanie efektywności kampanii, analiza danych oraz dostosowywanie strategii w oparciu o wyniki.

Budowanie relacji z obserwatorami i klientami w mediach społecznościowych.

Opracowywanie strategii marketingowych i promocyjnych w internecie.

Współpraca z zespołem marketingowym w celu opracowywania materiałów i strategii.

Raportowanie wyników działań marketingowych i sprzedaży.

Wymagania

Doświadczenie w pracy jako specjalista ds. mediów społecznościowych lub sprzedawca internetowy.

Znajomość narzędzi reklamowych na różnych platformach społecznościowych.

Umiejętność tworzenia kreatywnych treści i grafik.

Zrozumienie zasad marketingu internetowego.

Umiejętność analizy danych i raportowania.

Kreatywność i umiejętność myślenia poza schematami.

Oferujemy

Pracę w dynamicznym i rozwijającym się obszarze marketingu internetowego.

Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i wyników.

Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczenia w obszarze marketingu online.

Przyjazne środowisko pracy i wsparcie zespołu.

Jeśli jesteś gotowy do pracy w obszarze marketingu internetowego, masz zdolności kreatywne i umiejętności sprzedażowe, a także pasję do mediów społecznościowych, czekamy na Twoje zgłoszenie.

Prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)