Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 03.04.2024

Sprzedawca na stacji paliw

Przedsiębiorstwo Handlowe AD-REM Wojciech Teszner
  • Międzyzdroje, zachodniopomorskie pow. kamieński

Kasjer

Umowa o pracę

Oferujemy

 zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
 atrakcyjny system wynagrodzeń zależny od realizacji wyznaczonych zadań
 szkolenie wdrożeniowe w procesie adaptacyjnym
 możliwość rozwoju w dynamicznie i nowoczesnej firmie
 możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez profesjonalne szkolenia
 przyjazną atmosferę pracy
Opis stanowiska:
 obsługa Klienta oraz otwartość na jego potrzeby
 dbanie o odpowiedni poziom oraz ekspozycję produktów
 dbanie o porządek i czystość
 gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy

Wymagania

 książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (warunek konieczny)
 umiejętność pracy w zespole
 umiejętność przystosowania się do obowiązujących w firmie standardów i procedur
 umiejętność zaangażowania się w pracę i podejmowanie inicjatywy