Koordynator ze znajomością jęz. rosyjskiego i angielskiego

HUMAN PARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Katowice, śląskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Opis stanowiska

Koordynator zajmować będzie się opieką nad naszymi pracownikami, tym samym gwarantując sprawną realizacje powierzonych zadań oraz wysoką jakość obsługi.

Poszukujemy osoby dla której praca jest pasją, która potrafi realizować zadania i organizować pracę własną.

Wymagania stanowiska

Przede wszystkim komunikatywnej znajomości języka rosyjskiego i angielskiego oraz dobrej organizacji, umiejętności pracy z ludźmi, sumienności, dyspozycyjności i komunikatywności. Doświadczenie na podobnym stanowisku nie wymagane. Mile widziana samodzielność, zaangażowanie i inicjatywa w pracy.

Wymagane jest czynne prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- narzędzia pracy
- atrakcyjne wynagrodzenie
- praca w międzynarodowym zespole
- możliwości rozwoju
- elastyczne godziny pracy
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)