OCHRONA - WIDEOOBCHODY 12H

Alfa Group - Centrum Monitorowania CMA
  • Warszawa, mazowieckie

Ochroniarz

Umowa o pracę

Praca zdalna

Poszukujemy kandydatów do wykonywania wideo obchodów na Monitoringu CCTV.

Zatrudnienie w ramach Aktywacji Osób Niepełnosprawnych - również nocki.

PO OKRESIE PRÓBNYM - MOŻLIWA PRACA ZDALNA

- nie masz doświadczenia ?
Zapraszamy , wszystkiego Cię nauczymy!

Zadania polegają na:

* wykonaniu wideo-obchodu na dedykowanej konsoli
* wykryciu nieprawidłowości i reakcji na zauważoną sytuację ( brak ogrodzenia, postawione otwarte okna, brak sygnału kamery, intruz itp.)
* powiadomieniu telefonicznie, SMS i E-mail osoby kontaktowej
* telefonicznym kontakcie z klientem i stacją monitorowania
* współpraca ze stacją monitorowania
* wykonanie raportu w arkuszu kalkulacyjnym

UWAGA !!! Osoby zainteresowane stałą współpracą prosimy o :

* dołączenie CV z numerem telefonu do odpowiedzi na ogłoszenie
* określeniu stopnia niepełnosprawności - i jego numeru w treści odpowiedzi

Lokalizacja biura : Okrzei

Dojazd Komunikacją Miejską: Sierakowskiego / Panieńska - linia 162

Park Praski - linie 4 , 6, 13, 20, 23, 26, 160, 190

DW. Wileński - METRO II

preferowane zmiany iw godzinach :

7:00 - 19:00

19:0 - 7:00

Masz Rentę, sprawy komornicze? - przyjdź ustalimy odpowiedni limit godzin

Oczekujemy:

* zgody lekarza na pracę w godzinach nocnych - warunek konieczny

* umiejętności sprawnej obsługi komputera , dobrego wzroku

* braku nałogów !

* język polski - ojczysty

Prosimy o dołączenie klauzuli RODO w CV
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)