Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 04.04.2024

Inżynier energetyki

Greenville energy
  • Warszawa, mazowieckie

Inżynier

Umowa o pracę

Twój zakres obowiązków
Analiza struktury rynku energii elektrycznej;

Analiza pracy i stanu sieci elektroenergetycznych;

Analiza przepisów i regulacji energetycznych;

Analiza planów rozwoju sieci;

Analiza możliwości łączenia projektów z zakresu energetyki odnawialnej;

Wyszukiwanie punktów przyłączeniowych o wymaganej rezerwie mocy;

Wycena kosztów inwestycji przyłączenia;

Przygotowywanie wniosków i innych dokumentów o wydanie warunków przyłączenia;

Szczegółowa analiza uzyskanych warunków przyłączeniowych dla średniego i wysokiego napięcia.

Nasze wymagania
Wykształcenie wyższe o kierunku elektrycznym/energetycznym;

Znajomość polskiego ustawodawstwa z zakresu energetyki (wymagania, normy itp.);

Znajomość podstawowych wymagań dotyczących projektowania/budowy stacji 110/15 kV

Doświadczenie we współpracy z operatorami sieciowymi PSE, PGE, Energa, Enea, Tauron średnich i wysokich napięć;

Inicjatywa i elastyczne podejście do pracy;

Odpowiednia znajomość prawa energetycznego i jego norm.

To oferujemy
Wszystkie niezbędne materiały i narzędzia do pracy;

Rozwój zawodowy i praca przy średnich i dużych projektach;

Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.