Specjalista ds. relacji i sprzedaży w IT

IDEA
  • Poznań, wielkopolskie

Informatyk

Umowa o pracę

Jesteś otwarty i chętnie budujesz relacje w sytuacjach nieformalnych, jak i formalnych? Z łatwością prowadzisz rozmowy o rozwiązaniach łączących software i hardware? Pomóż nam w rozwoju rozwiązań stosowanych przez naszych klientów
aktualnie poszukujemy dwóch nowych osób, które wprowadzimy w tajniki naszej branży usprawniającej wewnętrzne procesy logistyczne.

Specjalista ds. relacji biznesowych i sprzedaży w IT
Miejsce pracy: Poznań

Praca obejmuje:
- aktywne poszukiwanie nowych leadów sprzedażowych, zarówno w oparciu o istniejące relacje, jak i tworzenie nowych kontaktów
- obsługę sprzedażową zapytań handlowych oraz przygotowywanie ofert
- wsparcie lub samodzielne prowadzenie projektów, w tym analizę potrzeb klientów, weryfikację wymagań i tworzenie ofert
- udział w kilku projektach konstruktorskich w roku, włączając w to prace nad własnymi rozwiązaniami hardware'owymi i software'owymi.
- udział w targach branżowych, zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Poszukujemy osoby:
- z 1-2 letnim doświadczeniem handlowym B2B
- otwartej na nawiązywanie nowych relacji z klientami na różnych szczeblach, zarówno w pracy biznesowej, jak i poza nią, np. podczas wyjazdów integracyjnych
- posiadającej wykształcenie wyższe techniczne lub związane z logistyką / e-commerce
- starannej, która zwraca uwagę na estetykę w komunikacji i przy tworzeniu materiałów dla klientów
- zaangażowanej w powierzone zadania i gotowej do pełnienia roli Junior Sales Account w pełnym zakresie
- potrafiącej zaprosić klienta na obiad w restauracji, konferencję lub inne mniej lub bardziej formalne wydarzenia
- zamieszkałej w Poznaniu lub okolicach
- komunikującej się w j. angielskim na poziomie B2
- gotową do wyjazdów służbowych 1x w tygodniu
- orientującą się w rozwiązaniach hardware i/lub software
- obsługującą pakiet Office 365

Dodatkowe plusy w rekrutacji otrzymasz za:
+ doświadczenie w sprzedaży hardware / software
+ zaznajomienie z rozwiązaniami automatic identyfication czy data capture

Oferujemy

1. pełne wdrożenie w obowiązki oraz wsparcie merytoryczne
2. wsparcie w rozwoju ścieżki kariery
3. stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
4. narzędzia pracy, w tym iPhone, komputer, auto, w tym również do użytku prywatnego
5. kartę służbową na wydatki reprezentacyjne
6. dopłatę do Multisport i Luxmed na życzenie
7. elastyczny czas pracy
8. wynagrodzenie podstawowe w przedziale 5-7k netto
9. zagraniczne i krajowe wyjazdy integracyjne

Jeśli jesteś gotów na nowe wyzwania w branży IT to czekamy na Twoje CV.
Dołącz do zgranego zespołu sprzedaży, który chętnie i często się integruje !
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)