KONSULTANT DS. BADANIA WODY

MK WATER Sp. z o. o.
  • Rzeszów, podkarpackie

Handlowiec

Umowa o pracę

Dołącz do zespołu pracowników Puricom Poland już dziś !
Zapraszamy kandydatów na stanowisko: Konsultant ds. badania wody.

Pełny etat lub praca dodatkowa.
Miejsce pracy: Rzeszów, województwo podkarpackie.

Poszukujemy osób:
*dynamicznych i ambitnych,
* łatwo nawiązujących kontakty,
* posiadających zdolności organizacyjne.

Czego od Ciebie oczekujemy:
* wysokiej kultury osobistej,
* punktualności i rzetelności,
* determinacji w dążeniu do celu,
* prawo jazdy kat. B

Twój zakres obowiązków :
* przeprowadzanie badania wody u Klienta,
* prowadzenie rozmów z Klientem,
* pozyskiwanie nowych Klientów,
* prezentowanie oferty handlowej firmy,
* doradztwo w zakresie oczyszczania wody nowoczesnymi systemami,
* aktywny udział w szkoleniach.

To oferujemy:
* umowę o pracę,
* atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + prowizja za wyniki pracy,
* niezbędne szkolenia, dzięki czemu będziesz mógł doskonalić swoje umiejętności i osiągać zamierzone cele,
*przyjazną atmosferę pracy.

Wyślij do nas CV już teraz!