Kierownik budowy

Centralna Baza Ofert Pracy
  • Niemcy zagranica

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagania

  • Języki: niemiecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
  • Inne wymagania: Ukończone szkolenie jako pracownik budowlany. Kilku letnie doświadczenie zawodowe wraz z odpowiednimi kwalifikacjami technicznymi. Doświadczenie w: organizacji placów budowy, kalkulacji kosztów, planowanie pracy, zakupu materiałów budowlanych, znajomość administracji biznesowej, inżynerii materiałowej. Dobra znajomość języka niemieckiego (B2). Zaawansowana wiedza nt. Kontroli jakości, planowania, wykorzystywania zasobów i przetargów. Umiejętności organizacyjne, motywacja, samodzielność, odpowiedzialność.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 3 300 EUR
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 2 miesiące temu)