Koordynator serwisu sprzątającego – praca w Częstochowie

Klaver Sp. z o.o.
  • Częstochowa, śląskie

Pracownik sprzątający

Umowa o pracę

Koordynator serwisu sprzątającego – praca w Częstochowie i okolicach.
Klaver Clean to prężnie rozwijający się serwis sprzątający z Częstochowy.
Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: koordynator serwisu sprzątającego.

Jeśli spełniasz poniższe wymagania, koniecznie wyślij nam swoje CV
- mile widziane doświadczenie w zarządzaniu usługami utrzymania czystości i porządku
- prawo jazdy
- umiejętność obsługi komputera oraz pakietu Microsoft Office
- komunikatywność i dyspozycyjność
- umiejętność planowania własnej pracy, podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów

Zakres obowiązków:
- nadzorowanie prac pracowników na podległych obiektach
- zapewnienie ciągłość usług na obiektach,
- rekrutacja pracowników
- utrzymywanie dobrych relacji z Klientami
- pozyskiwanie nowych Klientów

Jeśli uważasz , że ta praca jest dla Ciebie zapraszamy do wysłania CV na maila @
Oddzwonimy do Ciebie!

Klaver Clean i wszystko w porządku
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)