Przedstawiciel handlowy - branża OZE

Sun Energy M&P
  • Włocławek, kujawsko-pomorskie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Sun Energy M&P poszukuje osoby do pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego ds. Fotowoltaiki (OZE).

Z jakimi zadaniami będziesz się mierzyć:
1. Pozyskiwanie klientów na wycenę instalacji fotowoltaicznej
2. Współpraca z działem technicznym i handlowym
3. Aktywna sprzedaż naszych produktów

Czego wymagamy?
- umiejętności negocjacyjnych,
- swobody wypowiedzi,
- utrzymywania dobrych stosunków z klientami,
- umiejętności pracy w zespole,
- wykształcenia min. średniego,
- prawa jazdy kat. B,
- zaangażowania, motywacji do działania,
- dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży OZE

Co oferujemy?
> zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
> wynagrodzenie - stała podstawa + system prowizyjny, brak górnej granicy wypłaty,
> dodatkowe bonusy pieniężne za efektywną pracę,
> wygodne i elastyczne godziny pracy,
> szkolenia wdrażające i uzupełniające wiedzę,
> wsparcie i pomoc przełożonych

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na adres mailowy: @
Dodana
Wygasa (za 7 dni temu)