Programista PHP - Dołącz do naszej pasjonującej ekipy!

Dawid Rza
  • Gdynia, pomorskie

Inny

Umowa o pracę

Kim jesteśmy?
Jesteśmy firmą o nazwie Dawid Rza, jesteśmy nie tyle firmę, co grupą ludzi z prawdziwą pasją do tego, co robimy. Jesteśmy "company builder" - od podstaw tworzymy systemy operacyjne dla znanych platform internetowych takich jak Marketplace'y, sieci sklepów oraz sektor produkcji i logistyki. Jeśli marzysz o pracy, w której codziennie będziesz tworzyć coś nowego, dołącz do nas!

Dla doświadczonych programistów:
Rozumiemy, że Twoje doświadczenie daje Ci unikalną perspektywę i umiejętności. U nas dostaniesz autonomię w pracy oraz możliwość wpływania na kluczowe decyzje technologiczne. Cenimy Twoją ekspertyzę i chcemy, byś przyczynił się do kształtowania naszych projektów od początku do końca. Jeśli szukasz miejsca, gdzie Twoje doświadczenie będzie naprawdę cenione, to jesteś we właściwym miejscu!

Stanowisko:
Lokalizacja: Gdynia Śródmieście
Typ pracy: Stacjonarna na pełen etat

Twoje główne obowiązki:
- Zaawansowana praca w PHP
- Operacje związane z SQL (MySQL)
- Praca z frameworkami takimi jak Symfony lub Laravel
- Obsługa Swaggera
- Praca z REST API

Czego oczekujemy?
- Zaawansowanej znajomości języka PHP
- Biegłości w SQL (MySQL)
- Doświadczenia z frameworkami (Symfony/Laravel)
- Znajomości Swaggera i REST API
- Umiejętności korzystania z systemów kontroli wersji GIT/SVN
- Znajomości wzorców projektowych
- Kreatywności, samodzielności i komunikatywności
- Umiejętności pracy w zespole
- Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji

Co oferujemy?
- Elastyczne godziny pracy, które dostosujesz do swojego trybu życia
- Dowolną formę zatrudnienia, która Ci najbardziej odpowiada
- Bonusy zależne od Twojej inwencji, integracji i włożonego serca w projekty
- Szybki rozwój oraz realne możliwości awansu

Zainteresowany?
Składaj aplikację poprzez formularz.

Dołącz do nas i wspólnie twórzmy niezwykłe projekty!
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)