Kosztorysant budowlany, Wieliczka

HR Project Sp zoo
  • Kraków, małopolskie

Budowlaniec

Umowa o pracę

Aktualnie dla naszego klienta z branży budowlanej poszukujemy Kosztorysanta.

Obowiązki:
-Weryfikacja otrzymanych zapytań ofertowych oraz dokumentacji -
projektowej;
-Opracowanie przedmiaru/kosztorysu wraz z sporządzeniem oferty;
-Czynny udział w procesie przetargowym;
-Tworzenie harmonogramów prac;
-Kompletowanie dokumentacji formalnej inwestycji;
-Weryfikacja zapisów umownych;
-Współpraca z kierownikiem budowy/robót/inżynierem budowy oraz
Przedstawicielami Zamawiającego;
-Wycenianie i zgłaszanie do zarządu prac dodatkowych w trakcie budowy.

Wymagania

-Doświadczenie w realizacji robót ogólnobudowlanych oraz sporządzania
kosztorysów min. 2 lata;
-Prawo jazdy kat. B;
-Praktyczna umiejętność obsługi programu Excel, Word, AutoCad;
-Samodzielność oraz odpowiedzialność przy realizacji zadań;
-Skrupulatność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
-Umiejętność ustalenia priorytetów.

Oferujemy

-Kontrakt B2B lub UOP;
-Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym;
-Możliwość udziału w szkoleniach;
-Niezbędne narzędzia pracy.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)