Operator Utrzymania Ruchu Sieci

Scarlett
  • Bielsko-Biała, śląskie

Inżynier

Umowa o pracę

Scarlett Services Sp. z o.o. - poszukuje kandydata na stanowisko:
OPERATOR UTRZYMANIA RUCHU SIECI
miejsce pracy: Bielsko-Biała, Tychy

Zakres obowiązków:
Eksploatacja, prowadzenie procesów, usuwanie awarii, wykonywanie bieżących napraw, remontów oraz prac konserwacyjnych sieci na terenie dużego kompleksu przemysłowego:
• wodnych i kanalizacyjnych
• sprężonego powietrza
• gazów technicznych
• utrzymanie terenów przy obiektach i urządzeniach energetycznych

Nasze oczekiwania:
• brak przeciwwskazań lekarskich do pracy w ruchu ciągłym i na wysokości
• gotowość do pracy w ruchu ciągłym 3 zmianowym
• wykształcenie o kierunku mechanik maszyn / hydraulik / instalator sieci energetycznych
• doświadczenie – mile widziane
• mile widziane uprawnienia energetyczne grupy 2 i/lub 3
• mile widziane uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych UDT oraz samobieżnych podestów ruchomych kat. 1P
• mile widziane uprawnienia spawalnicze metodą MMA (111) oraz TIG (141)
• podstawowa umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczno-ruchową

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• atrakcyjne wynagrodzenie do ustalenia
• możliwość zdobywania wiedzy i doświadczenia,
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)