Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 14.04.2024

Administrator ds. wprowadzania danych

Agencja Zatrudnienia
  • Lublin, lubelskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Wymagane orzeczenie o niepełnosprawności
Podstawowe obowiązki:
• odpowiednia kontrola nad przepływem informacji oraz dokumentów,
• wprowadzenie zleceń transportowych do systemu komputerowego,
• pomoc w organizacji biura,
• obsługa urządzeń biurowych: komputer, drukarka, skaner
• prowadzenie obiegu i archiwizacja dokumentacji.

Wymagania

• wykształcenie wyższe
• znajomość obsługi komputera w tym programu Ms Office
• zaangażowanie i silna motywacja do realizacji wyznaczonych zadań
• odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań
• komunikatywność
• umiejętność rozwiązywania problemów, szybkiego działania i podejmowania decyzji pod presją czasu

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w oparciu o umowę o pracę z możliwością rozwoju osobistego oraz ogromnymi perspektywami
• zdobycie doświadczenia zawodowego,
• szkolenie niezbędne do wykonywanych zadań
• pracę stacjonarną w systemie dwu zmianowym,
• pracę w przyjaznej atmosferze w młodym i zgranym zespole.

Udział w rekrutacji w ramach projektu "Start Kariery", współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.