Fryzjer damski/męski

Aneta Blok
  • Pruszcz Gdański, pomorskie pow. gdański

Inny

Umowa o pracę

Obowiązki:
Wykonywanie usług fryzjerskich, takich jak strzyżenie, koloryzacja, modelowanie i stylizacja włosów.
Doradzanie klientom w wyborze odpowiedniego stylu fryzury i koloru.
Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta i budowanie trwałych relacji.
Śledzenie najnowszych trendów i technik fryzjerskich oraz doskonalenie swoich umiejętności.
Utrzymywanie porządku i czystości na stanowisku pracy.

Wymagania

Doświadczenie zawodowe w salonie fryzjerskim (minimum 2 lata).
Znajomość różnych technik strzyżenia, koloryzacji i stylizacji włosów.
Umiejętność pracy z różnymi typami włosów i teksturami.
Doskonałe umiejętności komunikacyjne i umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami.
Kreatywność, pasja i chęć rozwoju w zawodzie fryzjera.

Oferujemy

Produkty najwyższej jakości.
Przyjazne i inspirujące środowisko pracy.
Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach.
Konkurencyjne wynagrodzenie, w tym system prowizyjny.
Rabaty na produkty fryzjerskie.
Jeśli jesteś zainteresowany/a dołączeniem do naszego zespołu, prosimy o przesłanie swojego CV wraz z portfolio swoich prac na adres e-mail @ lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem [].
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)