SPECJALISTA DS. TECHNICZNYCH / SERWISANT

Vector Sp. z o. o.
  • Tarnowo Podgórne, wielkopolskie pow. poznański

Inżynier

Umowa o pracę

Opis stanowiska:

Obsługa urządzeń związanych z techniką sprężonego powietrza, kontakt z Klientem oraz przygotowywanie dokumentacji.
Nie wymagamy doświadczenia w branży sprężonego powietrza. Najważniejsza jest gotowość do nauki, „zacięcie” techniczne oraz wysokie umiejętności manualne. Wiedzy merytorycznej – nauczymy od podstaw.

Wymagania

• wykształcenie minimum średnie (mile widziane wykształcenie w kierunku technicznym),
• znajomość języka angielskiego (mile widziana),
• wiedza i umiejętności z zakresu: czytania schematów elektrycznych, posługiwania się urządzeniami pomiarowymi, analizowania przyczyn usterek oraz zapobieganie im
• prawo jazdy kat. B.,
• mile widziane uprawnienia energetyczne w zakresie eksploatacji min. 1kV
• mile widziane doświadczenie w branży sprężonego powietrza.

Od kandydatów oczekujemy także:

• dyspozycyjności oraz gotowości do wyjazdów służbowych,
• wysokiej sumienności, obowiązkowości oraz samodzielności w realizacji powierzonych zadań,
• umiejętności pracy w zespole,
• zaangażowania,
• chęci rozwoju osobistego.

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• możliwość rozwoju zawodowego i zdobywanie cennego doświadczenia,
• przyjazną atmosferę w pracy,
• kartę Multisport dla pracownika i jego rodziny
• prywatną opiekę zdrowotną.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres mailowy: @
W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Dziękujemy za przesłane aplikacje, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)