Inzynier - Instalacji Wodno Kanalizacyjnej i HVAC

DraftCAD Services LLC
  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Inżynier

Umowa o dzieło

Wymagania

- PRACA ZDACA Z TERENU CAŁEJ POLSKA
- J.angielski mile widziany- dobry/komunikatywny w rozmowie (cala dokumentacja jest w j. angielskim)
- Wykształcenie techniczne (średnie/wyższe) preferowane Inżynieria Środowiska, Budowlane, Mechaniczne, Architektura, lub inne...
- Umiejętność czytania/tworzenia rys. technicznego.
- Posiadanie komputera z dostępem do internetu w miejscu zamieszkania
- Znajomość programu Auto-Cad,
- Praca w pełnym wymiarze godzin
- Doświadczenie inżynierskie w branzy MEP (Mechanical, Electrical and Plumbing)
- Interesuje nas TYLKO długi termin współpracy min 3-5 lat
- Dla osób bez doświadczenia ale mocno zmotywowanych możliwość przeszkolenia (nauka oprogramowania we własnym zakresie AutoCad-MEP lub Revit).
- Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
- Odpowiedzialność za powierzona prace!

Opis stanowiska:
- Wykonywanie rysunków wykonawczych instalacji Wod-Kan, C.O., HV/AC do projektów budowlanych
- Branie udziału w spotkaniach koordynacyjnych (ON-LINE), kontakt z klientem i innymi inżynierami

Kontakt tel +1201-290-7235 (można przez WhatsApp)
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)

Podobne oferty pracy

  • Field Service Engineer

    SMART-HR
    • Olsztyn
    • umowa o pracę
    • praca zdalna
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    Dodana