Samodzielna/y Księgowa/y

ProPersona. Doradztwo i rozwój
  • Kraków, małopolskie

Księgowy

Umowa o pracę

ProPersona. Doradztwo & Rozwój to dynamicznie rozwijająca się firma na rynku usług doradczych. Numer wpisu do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 17284.

Obecnie dla prężnego biura rachunkowego w Krakowie poszukujemy samodzielnej księgowej/samodzielnego księgowego.

OPIS STANOWISKA:
• Obsługa pełnej księgowości spółek handlowych – klientów biura rachunkowego.
• Księgowanie faktur zakupowych i sprzedażowych w rejestrach VAT-owskich i w systemie księgowym (Comarch Optima).
• Księgowanie wyciągów bankowych i raportów kasowych.
• Uzgadnianie i rozliczanie kont rozrachunkowych oraz rozrachunków.
• Tworzenie deklaracji CIT, VAT.
• Opracowywanie miesięcznych bilansów i rachunków zysków i strat.
• Przygotowanie sprawozdania finansowego.
• Bieżące wsparcie Klientów biura w zakresie finansowo-księgowym.
• W przypadku osób z mniejszym doświadczeniem w pełnej księgowości praca we współpracy z Głównym Księgowym.

OCZEKIWANIA:
• Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Samodzielnego Księgowego w zakresie pełnej księgowości.
• Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu pełnej księgowości i praktyczna wiedza z tego zakresu – warunek konieczny.
• Doświadczenie zawodowe wyniesione z biura rachunkowego.
• Dobra znajomość Ustawy o Rachunkowości oraz gotowość do rozwoju.
• Dobra znajomość zagadnień podatkowych (VAT, pdof, pdop – wiedza ogólna, orientacja w temacie).
• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w tym MS Excel.
• Znajomość programu Comarch Optima.
• Nasz Partner jest również otwarty na osoby z mniejszym doświadczeniem, ale ukierunkowane na rozwój w kierunku pełnej księgowości.

FIRMA OFERUJE:
• Wynagrodzenie: 8 000 - 10 000 PLN brutto/m-c na umowę o pracę.
• Pozytywną atmosferę pracy.
• Elastyczne godziny pracy (w przedziale 7.00-17.00).
• Możliwość częściowej pracy zdalnej po okresie próbnym.
• Szkolenia aktualizacyjne z zakresu księgowości i podatków.
• Możliwość dofinansowania edukacji - np. studia podyplomowe, certyfikaty w Stowarzyszeniu Księgowych, itp.

Szczegóły:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie za pomocą poniższego formularza swojego CV wraz z klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb bieżących i przyszłych procesów rekrutacji, doradztwa personalnego i pośrednictwa pracy prowadzonych przez ProPersona. Doradztwo i rozwój z siedzibą w Bytomiu na rzecz klientów wskazanej firmy a także na przekazywanie moich danych do klientów wskazanej firmy w związku z realizowanymi przez ProPersona. Doradztwo i rozwój procesami: rekrutacji, doradztwa personalnego oraz pośrednictwa pracy.”

Informujemy, że Administratorem danych jest ProPersona. Doradztwo i rozwój z siedzibą w Bytomiu. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)