Sprzątaczka z orzeczeniem - Katowice

BHP PROTECT SYSTEM
  • Katowice, śląskie

Pracownik sprzątający

Umowa o pracę

Zakład Pracy Chronionej – BHP Protect System Sp. z o.o.

zatrudni PRACOWNIKA UTRZYMANIA CZYSTOŚCI (SPRZĄTACZKĘ) z orzeczeniem o niepełnosprawności !!!

Miejsce pracy – Katowice, ul. Mickiewicza / ul. Francuska

Zadania na stanowisku Pracownika utrzymania czystości:
• utrzymanie czystości na terenie obiektu,
• sprzątanie biur, sanitariatów, korytarzy, schodów,
• dbałość o porządek w miejscu pracy,
• praca w oparciu o plan sprzątania obiektu.

Wymagania
• sumienność,
• dyspozycyjność,
• zaangażowanie,
• wysoka kultura osobista,
• umiejętność pracy w zespole,
• mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.

Oferujemy
Warunki pracy i płacy:
• praca w godzinach popołudniowych,
• 3/4 lub 1/2 etatu,
• umowa o pracę,
• wynagrodzenie zasadnicze: 3/4 etatu – 2617,50 zł brutto miesięcznie, 1/2 etatu – 1745 zł brutto miesięcznie.

Zatrudniając się w naszej firmie zyskują Państwo:
• umowę o pracę,
• terminową wypłatę wynagrodzenia,
• wsparcie i opiekę Koordynatora,
• uniform z logo firmy oraz obuwie,
• środki i sprzęt konieczne do właściwego wykonania usługi,
• szkolenia w zakresie pełnionych obowiązków,
• zwrot kosztów za zakup lekarstw,
• możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
• wsparcie wszystkich działów firmy,
• możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
• pracę w zgranym zespole,
• przyjazną i bezstresową atmosferę.

DZIAŁ REKRUTACJI
Sylwia Badurek
Tel:

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)