Praca w recepcji nad morzem

PPUH Karelma Sp. zo.o.
  • Dziwnów, zachodniopomorskie pow. kamieński

Księgowy

Umowa o pracę

Marena Wellness & Spa w Międzywodziu poszukuje do pracy na recepcję.
Zakres obowiązków mi.in. :
- przyjmowanie interesantów, udzielanie informacji, obsługa gości hotelowych,
- przyjmowanie, wysyłanie, rejestrowanie korespondencji zgodnie z obowiązującą procedurą,
- organizacja pracy recepcji.

Wymagania

- znajomość języka niemieckiego,
- dobre zdolności organizacyjne,
- praktyczna znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych.

Oferujemy

- elastyczny grafik pracy,
- wymiar godzin pracy dostosowany do potrzeb,
- wynagrodzenie ściśle uzależnione od umiejętności i wymiaru czasu pracy,
- możliwość zatrudnienia na podstawie umowy o pracę po okresie próbnym.

CV prosimy przesyłać na adres mailowy: @

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)