Fizjoterapeuta/Terapeuta SI

Terapeutyczny Punkt Przedszkolny Magiczny Most
  • Warszawa, mazowieckie

Nauczyciel

Umowa o pracę

Terapeutyczny Punkt Przedszkolny Magiczny Most dla dzieci ze spektrum autyzmu, mieszczący się na warszawskich Bielanach, poszukuje osoby na stanowisko Fizjoterapeuty/Terapeuty SI.

Oferujemy

-stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w godzinach 08:00-15:00;
-dofinansowanie szkoleń;
-pracę w zaangażowanym zespole, przy wsparciu doświadczonych terapeutów, konsultanta AAC, w miłej atmosferze;
-własną salę fizjoterapeutyczną w pełni wyposażoną w sprzęt do SI;
-możliwość prowadzenia zajęć dodatkowych komercyjnych;
-możliwość dołączenia do ubezpieczenia medycznego.

Oczekujemy:
-wykształcenie kierunkowe z uprawnieniami do prowadzenia terapii SI z przygotowaniem pedagogicznym;
-doświadczenia w pracy z dziećmi z autyzmem;
-współpracy w zespole specjalistów;
-kreatywności, umiejętności samodzielnej organizacji czasu pracy oraz wysokiej kultury osobistej.

Obowiązki:
-prowadzenie terapii indywidualnej lub w diadach;
-opracowywanie planu terapii;
-udział w spotkaniach zespołu;
-udział w spotkaniach z rodzicami.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)