Firma zatrudni Kierownika Serwisu Sprzątającego - Trójmiasto

KOLORYT PLUS SP. Z O.O.
  • Gdańsk, pomorskie

Inny

Umowa o pracę

Firma z branży utrzymania czystości pilnie zatrudni pracownika na

stanowisko:

* Kierownik Serwisu Sprzątającego - Trójmiasto *

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- utrzymanie dobrych relacji z Klientami

- zapewnienie ciągłości usług na obiektach

- dbanie o wizerunek firmy

- nadzorowanie prac pracowników na podległych obiektach

- pozyskiwanie nowych pracowników oraz prowadzenie rekrutacji

WYMAGANIA:

- mile widziane doświadczenie w zarządzaniu usługami utrzymania czystości i porządku

- komunikatywność umiejętność pracy z ludźmi

- dyspozycyjność

- prawo jazdy kat. B

- doświadczenie w zarządzaniu zespołem

OFERUJEMY:

- pracę w dobrze prosperującej firmie

- atrakcyjne wynagrodzenie

- niezbędne narzędzia pracy tj. samochód służbowy, komputer oraz telefon.

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie cv na adres biuro(małpka)kolorytplus.pl.

W tytule wiadomości proszę napisać: Kierownik Serwisu Sprzątającego Trójmiasto
Dodana
Wygasa (za 3 dni)