Ślusarz

TERMA SP. z o.o.
  • Żukowo, pomorskie pow. kartuski

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

Ślusarz

Miejsce pracy: Czaple k. Gdańska

Główne zadania:
• obróbka stali,
• ręczne szlifowanie,
• nadawanie powierzchniom zalecanej gładkości zgodnie ze wzorem,
• obsługa urządzeń typu: giętarka, piła do cięcia, robot spawalniczy,
• realizacja norm ilościowych.

Wymagania

• umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi oraz elektronarzędziami,
• zdolności manualne,
• podstawowa obsługa komputera.

Oferujemy

• pracę w organizacji o płaskiej strukturze – nie mamy dyrektorów ani kierowników, dzięki czemu pracujemy w oparciu o motywację wewnętrzną,
• technologie najnowszej generacji - zaczynając od maszyn, które wykorzystującą źródła laserowe
w procesie cięcia, giętarki CNC do rur i blach, poprzez kompletnie wyposażone automaty tokarsko-frezerskie CNC, cele spawalnicze, najnowsze technologie głębokich wierceń, po systemy transportu podwieszonego, w tym Power&Free,
• elastyczny model wdrażania do Organizacji – możesz poszerzyć swoją wiedzę, poznając różne obszary i procesy,
• nieustanny rozwój – możesz zmienić stanowisko, zespół lub obszar zgodnie z Twoimi preferencjami i potrzebami firmy,
• prywatną opiekę medyczną,
• możliwość przystąpienia do programu Multisport / Medicover Sport.

Jeśli nie spełniasz wyżej wymienionych oczekiwań, a czujesz, że masz w sobie potencjał, który mógłby nas wzbogacić, jesteś innowacyjny, energiczny i cenisz wartości wolnorynkowe – prześlij do nas swoje CV.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:
lub kontakt telefoniczny:
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)