Inżynier Elektroenergetyk

HR Project Spzoo
  • Zawiercie, śląskie pow. zawierciański

Inżynier

Umowa o pracę

Aktualnie dla naszego Klienta ze Śląska poszukujemy do nowo powstającego zakładu specjalisty na stanowisko Inżynier Elektroenergetyk/Energy Specialist

Zakres obowiązków:

Uczestniczenie w budowaniu noweg zakładu przemysłowego z unikatową technologią recyclingu baterii
Planowanie, organizowanie i nadzorowanie prac serwisowych z zakresu elektroenergetyki przemysłowej dla zapewnienia niezawodności pracy maszyn i ciągłości produkcji,
Koordynowanie montaży instalacji, aparatury, maszyn i urządzeń technologicznych w zakresie elektroenergetycznym w budowanym zakładzie produkcyjnym
Bieżąca współpraca z biurem projektowym Generalnego Wykonawcy sporządzającym Projekt Wykonawczy w celu uwzględnienia potrzeb wynikających z obowiązującej technologii
Bieżąca weryfikacja jakości i terminowości realizacji prac
Opracowywanie i weryfikacja dokumentacji technicznej, konstrukcyjnej oraz technologicznej projektowanych urządzeń,
Udoskonalanie procesów produkcyjnych w zakresie energetyki, proponowanie nowych usprawnień i rozwiązań

Oczekiwania:

Wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe – elektryczne
Szeroka wiedza z zakresu budowy maszyn elektrycznych, znajomość programów CAD i pakietu Office
8 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
Uprawnienia SEP G1, E i D bez ograniczeń napięciowych
Angielski poziom B1
Bardzo dobra organizacja pracy, dyspozycyjność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Możliwość posiadania karty Multisport oraz pakietu medycznego
Rozwój w ramach wzrostu organizacji;
Miłą atmosferę.
Szkolenia

Prosimy o zamieszczenie w swoim CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, przez HR Project Sp. z o.o. (ul. Radziwiłłowska 27/18, 31-026 Kraków), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz. 1000).
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)