CALL CENTER KATOWICE CENTRUM

EKO INVEST
  • Katowice, śląskie

Inny

Umowa o pracę

EKO INVEST zatrudni osobę na stanowisko Konsultant ds. OZE

Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

Miejsce pracy do wyboru:
centrum Katowic ul. Warszawska 21
centrum Tarnowskich Gór ul. Krakowska 11

Z jakimi zadaniami będziesz się mierzyć ?

Umawianie klientów zainteresowanych montażem elektrowni słonecznych na terenie całego kraju.

NIC NIE SPRZEDAJESZ - UMAWIASZ NA SPOTKANIE !

`PROJEKT PROSTY JASNY I KORZYSTNY

Klient może liczyć na szereg dopłat do własnej elektrowni słonecznej.

STOPINIEŃ TRUDNOŚĆ - ŁATWY !

Czego wymagamy?

Umiejętności negocjacyjnych, swobody wypowiedzi,
Wykształcenia minimum średniego,
Doświadczenie w CALL CENTER
Determinacji i nastawienia na cel,
Zaangażowania

Co oferujemy?

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę ( pierwsza umowa próbna zlecenie)
wysokie wynagrodzenie podstawa + premia- zarobki od 4000 zł brutto.
wygodne godziny pracy 8-16
szkolenia wdrożeniowe i uzupełniające wiedzę,

pracę w zespole profesjonalistów i stałe wsparcie przełożonych.
Fotowoltaika jest obecnie najszybciej rozwijającą się branżą na Europie i Polsce!

Jesteś osobą wygadaną konkretną i lubisz dużo gadać ? koniecznie umów się na rozmowę.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tj. DZ U. z 2016 r. poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się wyłącznie z zakwalifikowanymi osobami do etapu rozmów.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)