Programista PLC

ELPLC S.A.
  • Tarnów, małopolskie

Inżynier

Umowa o pracę

ELPLC jest jednym z wiodących producentów specjalistycznych rozwiązań do automatyzacji i robotyzacji procesów produkcyjnych dla przemysłu samochodowego. W oparciu o własny know-how firma dostarcza zaawansowane rozwiązania do wiodących globalnych podmiotów produkujących komponenty (Tier 1) dla producentów samochodów (OEM).
Rozwiązania tworzone przez naszych, światowej klasy projektantów, inżynierów i programistów automatyzują linie montażowe i technologiczne w fabrykach na wszystkich kluczowych rynkach branży Automotive, zarówno w Europie jak i w USA, Meksyku i Chinach.
Posiadamy unikalne doświadczenie w realizacji prototypów w segmencie Automotive oraz własną prototypownię opartą o nowoczesny park maszynowy. To właśnie autorskie i ciągle udoskonalane systemy robotyzujące produkcję wprowadziły ELPLC do światowej ligi globalnych dostawców technologii.
Poszukujemy osoby kreatywnej, aktywnej, dynamicznej na stanowisko:

PROGRAMISTA PLC
miejsce pracy: Tarnów

Twoje zadania:
• przygotowanie oprogramowania dla sterowników PLC zgodnie ze standardami oraz wytycznymi kontrahentów
• tworzenie aplikacji dla sterowników przemysłowych
• tworzenie wizualizacji procesu
• dobór rozwiązań technicznych (programowych, sprzętowych, sieciowych)
• wdrażanie oraz testowanie dostarczanych aplikacji
• uczestniczenie w rozruchu maszyn i urządzeń w zakresie elektryki i automatyki
• diagnozowanie i usuwanie awarii maszyn i urządzeń linii produkcyjnych u klienta
• tworzenie oraz aktualizowanie dokumentacji technicznej, instrukcji, schematów
• współpraca z kierownikiem projektu oraz kontrahentami zagranicznymi
To jest dla nas ważne:
• doświadczenie w projektach dla branży Automotive
• praktyczna umiejętność programowania sterowników przemysłowych oraz paneli operatorskich firmy SIEMENS lub Allen Bradley lub Mitsubishi
• praktyczna znajomość programowania robotów np. ABB, Epson, Fanuc, Mitsubishi
• praktyczna znajomość programowania National Instruments Labview, szczególnie moduły NI Realtime i NI FPGA
• znajomość systemów wizyjnych: Cognex, Keyence DataLogic
• umiejętność konfiguracji serwonapędów i falowników
• znajomość sieci przemysłowych: PROFINET, MODBUS, CC-LINK i inne

Tworząc z nami zespół możesz liczyć na:
* stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku
* zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
* pracę na rzecz najbardziej rozpoznawalnych marek polskich i globalnych
* pracę w fajnymi doświadczonym zespole, gdzie nie można narzekać na nudę
* współpracę ze specjalistami w swojej dziedzinie
* wyjazdy integracyjne
* dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej dla pracownika
* ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
* dofinansowanie do karty multisport
* dobrą lokalizacje
* pyszną kawę

Aplikacje prosimy wysyłać mailowo na adres: @

ZGODA: wysyłając do nas aplikację (CV, list motywacyjny, referencje) prosimy o wpisanie zgody na przetwarzanie danych osobowych o treści zamieszczonej poniżej – tylko aplikacje zawierające ZGODĘ będą przyjmowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ELPLC S.A. z siedzibą w Tarnowie ul. Rozwojowa 28 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z zapisami art. 7 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) zwanego RODO oraz ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatkami / kandydatami.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)