Koordynator serwisu

HR Project
  • Kraków, małopolskie

Handlowiec

Umowa o pracę

Aktualnie dla naszego klienta z elektroniki użytkowej poszukujemy osoby na stanowisko: Koordynatora serwisu hulajnóg.

Zakres obowiązków:
Aktywne utrzymywanie trwałych relacji z dotychczasowymi punktami serwisowymi oraz pozyskiwanie nowych partnerów;
Monitorowanie zgodności przebiegu procesów napraw gwarancyjnych;
Nadzór nad zapasami podzespołów oraz akcesoriów;
Nadzór nad wdrożeniem oraz utrzymaniem systemu B2B u klientów;
Wdrażanie ujednoliconych procedur serwisowych oraz egzekwowanie ich przestrzegania;
Ciągłe udoskonalanie procesów w placówkach serwisowych we współpracy z macierzystym serwisem firmy;
Koordynowanie procesu certyfikacji nowych serwisów;
Współpraca z działami wewnątrz spółki;
Budowanie struktur serwisów zagranicznych;
Dbanie o wizerunek firmy prezentowany we współpracujących serwisach poprzez wzmacnianie zasad obsługi klienta opartej na kulturze;
Przygotowywanie raportów i podsumowań z realizacji działań.

Wymagania

Wykształcenie techniczne;
Znajomość branży rowerowej, motocyklowej oraz hulajnóg będzie dodatkowym atutem;
Bardzo dobra znajomość w mowie i piśmie języka angielskiego: B2;
Umiejętność analizowania danych i pracy na wskaźnikach;
Dostępność do podróży służbowych;
Komunikatywność, samodzielność i umiejętność organizacji pracy;
Umiejętność pracy w strukturze projektowej (koordynowanie pracy serwisów, które nie są w strukturach firmy);
Doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Zatrudnienie na podstawie kontraktu B2B;
udział w rozwijaniu marki na rynkach międzynarodowych;
Prywatną opiekę medyczną;
Urlop zawsze w okresie świąteczno-noworocznym ;
Możliwość udziału w szkoleniach;
Elastyczny czas pracy oraz możliwość pracy zdalnej 1 dzień w tygodniu.

Prosimy o zamieszczenie w swoim CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, przez HR Project Sp. z o.o. (ul. Radziwiłłowska 27/18, 31-026 Kraków), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz. 1000).
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)