Osobę z doświadczeniem plastycznym do tworzenia projektów w

PunktStartowy
  • Kraków, małopolskie

Pracownik biurowy

Umowa zlecenie

OPIS
Jesteśmy firmą zajmującą się tworzeniem unikatowych projektów graficznych w oparciu o sztuczną inteligencję. Poszukujemy osoby z doświadczeniem plastycznym, która będzie odpowiedzialna za wykonywanie zdjęć do naszych projektów w Chat GPT.

Obowiązki:

Wykonywanie około 150 zdjęć do jednego projektu w Chat GPT

Dostosowywanie zdjęć do wymagań klientów i standardów jakościowych

Współpraca z innymi członkami zespołu i kierownikiem projektu

Wymagania

Ukończone liceum lub studia plastyczne (mile widziane)

Znajomość obsługi programu Chat GPT lub podobnego (wymagane)

Kreatywność i umiejętność pracy pod presją czasu

Dobra organizacja pracy i komunikatywność

Oferujemy

Pracę 2-3 razy w tygodniu, w godzinach do uzgodnienia

Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i efektów pracy

Mocny komputer oraz własne konto w Chat GPT

Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV przez formularz lub na adres: punktstartowy.pl(at)gmail.com

Do CV prosimy dołączyć portfolio.

CV bez portfolio nie będą brane pod uwagę.

P.S. To ogłoszenie utworzył Chat GPT
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)