Pracownik w firmie zajmującej się ochroną danych osobowych

IOD Solutions sp. z o.o
  • Kraków, małopolskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Firma IOD Solutions sp. z o.o., zajmująca się bezpieczeństwem informacji i ochroną danych osobowych poszukuje do swojego zespołu pracownika.

Co oferujemy:
• Umowę zlecenie lub umowę o pracę (w zależności od doświadczenia oraz wiedzy),
• Praca w prężnie rozwijającej się firmie,
• Elastyczne godziny pracy,
• Szkolenia w zakresie bezpieczeństwa danych osobowych, bezpieczeństwa informacji oraz tematyce ochrony sygnalistów,
• Rozwój poprzez udział w konferencjach i szkoleniach,
• Zdobycie wiedzy w zakresie ochrony danych osobowych,
• Możliwość stałego zatrudnienia
• Możliwość realizacji zadań także zdalnie.

Wymagania

• Chęć rozwoju,
• Inicjatywa i zaangażowanie w realizowane projekty,
• Samodzielność, umiejętność organizowania i planowania pracy,
• Dobra komunikacja z klientem,
• Znajomość pakietu MS Office,
• Prawo jazdy kat. B,
• Mile widziana umiejętność czytania aktów prawnych.

Zakres zadań:
• Wsparcie merytoryczne i bieżące doradztwo w ochronie danych osobowych oraz tematyce ochrony sygnalistów,
• Przygotowanie projektów dokumentów związanych z ochroną danych osobowych oraz tematyką ochrony sygnalistów,
• Prowadzenie i aktualizowanie dokumentacji klientów
• Uczestniczenie w audytach u klientów,
• Bezpośredni kontakt z klientem.

Jeżeli jesteś zainteresowany, to wyślij nam swoje CV na adres: b i u r o @ i o d s . p l

Informujemy, iż Administratorem danych osobowych jest IOD Solutions sp. z o.o., z siedzibą ul. Barska 69/77, 30-307 Kraków. Administrator będzie przetwarzał Pani/Pana dane osobowe w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie wyrażonej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres trwania rekrutacji. Posiada Pani/Pan prawo do usunięcia swoich danych, dostępu do swoich danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, ograniczenia przetwarzania swoich danych osobowych, przeniesienia danych osobowych, wycofania zgody na przetwarzanie oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pani/Pana dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom.
Prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych poniższej zgody:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz mojego wizerunku – w przypadku jego zamieszczenia w CV, w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z art., 6 ust. 1 lit. a RODO oraz zgodnie z klauzulą informacyjną dołączoną do mojej zgody."

O FIRMIE
IOD Solutions sp. z o.o. to firma działająca na rynku usług doradczych, szkoleniowych i eksperckich, prowadzona przez osoby związane z zarządzaniem jakością, bezpieczeństwem informacji, systemami ISO oraz szkoleniami.
IOD Solutions sp. z o.o. świadczy usługi doradcze, szkoleniowe i eksperckie głównie dla jednostek samorządu terytorialnego, spółek miejsko – gminnych, organizacji pozarządowych (fundacje i stowarzyszenia), jednostek oświatowych, jak również dla mikro, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw.
W ramach świadczonych usług zajmujemy się projektowaniem i wykonywaniem systemów zarządzania bezpieczeństwem danych osobowych, systemów zarządzania ISO oraz świadczeniem pomocy doradczej podczas ich wdrażania w organizacji Klienta, a także zarządzaniem całym procesem wdrożenia systemu.
Wykonujemy również audyty organizacji (audyty wewnętrzne, „drugiej” strony, weryfikujące), sprawdzamy i weryfikujemy sposób zarządzania oraz ład korporacyjny potencjalnych partnerów czy dostawców.
Liczne, coroczne wdrożenia i wyciągane na ich podstawie wnioski sprawiają, iż z roku na rok prowadzimy coraz więcej szkoleń otwartych i zamkniętych w zakresie zarządzania systemami RODO i ISO (m.in. jakość, środowisko, bhp, bezpieczeństwo informacji, ryzyko, ciągłość działania). Nasza oferta jest ustawicznie wzbogacana o nowe propozycje szkoleń. Obserwując istniejące trendy szkoleniowe oraz wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, rozpoczęliśmy wprowadzanie do naszej oferty także szkoleń online.
Wykonując naszą pracę, robimy coś jeszcze ważniejszego – sprawiamy, że Państwa organizacja lepiej i sprawniej funkcjonuje, a dzięki temu ogranicza koszty oraz optymalniej wykorzystuje posiadane zasoby.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)