Projektant studia kuchennego

WIRCHOMSKI
  • Łabowa, małopolskie pow. nowosądecki

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

WIRCHOMSKI Krzysztof Wirchomski Łabowa 273 A
Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko :
Twój zakres obowiązków
• nawiązanie współpracy,
• przedstawienie bieżącej oferty i produktów firmy,
• przedstawienie możliwych rozwiązań projektowych kuchni, uwzględniających indywidualne potrzeby i najlepsze rozwiązania dla Klienta,
• udzielenie informacji o produktach z branży wyposażenia wnętrz, koniecznych do realizacji danego projektu,
• opracowywanie indywidualnego projektu aranżacji mebli kuchennych,
• omówienie projektu z inwestorem,
• bieżąca współpracy i doradztwo w zakresie doboru materiałów i sprzętów AGD,.
• nadzór nad procesem realizacji zamówień,
• nawiązywanie trwałej współpracy z klientami,
• pozyskiwanie nowych klientów,

Nasze wymagania
• wykształcenie kierunkowe
• mile widziane dwuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku projektanta mebli,
• profesjonalne umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe,
• znajomość programów do projektowania typu CAD
• obsługa programów graficznych
• znajomość zasad konstrukcji mebli, materiałów produkcyjnych oraz akcesoriów z branży wyposażenia kuchni,
• wrażliwość na estetykę i znajomość trendów designu meblarskiego,
• łatwość nawiązywania kontaktów,
• kreatywność, samodzielność, pracowitość, zamiłowanie do projektowania,
• dobra organizacja pracy własnej,
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)