Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 20.02.2024

Specjalista ds. operacyjnych

fokusconsulting.pl
  • Warszawa, mazowieckie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Twoje zadania:

- Obsługa bieżących spraw administracyjno-biurowych.
- Przygotowywanie ofert dla Klientów oraz zbieranie ofert od dostawców/kontrahentów.
- Przygotowywanie dokumentacji, załatwianie formalności urzędowych
online.
- Organizowanie, nadzorowanie obiegu dokumentów i informacji w biurze.
- Koordynowanie oraz współpraca z działami firmy - sprawowanie nadzoru nad stanami magazynowymi.
- Koordynowanie działań operacyjnych z interesariuszami wewnętrznymi i zewnętrznymi firmy.
- Dbanie o dobry wizerunek biura i firmy w social media.

Czego od Ciebie oczekujemy:

- Minimum roczne doświadczenie w pracy na zbliżonym stanowisku (administracja biurowa, wsparcie obszaru sprzedaży itp.).
- Umiejętność obsługi pakietu MS Office (Outlook, Word, Excel, PowerPoint) oraz urządzeń biurowych.
- Chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.
- Bardzo dobra organizacja pracy.
- Wykształcenie minimum średnie.

Mile widziane:

- Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
- Prawo jazdy kategorii B.
- Wyższe wykształcenie.

Co oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie.
- Praca przy dużych projektach dla największych Firm.
- Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy.
- Udział w realizacji projektów międzynarodowych.
- Współpraca z uznanymi firmami i ekspertami w branży energetycznej.
- Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywania nowych umiejętności oraz awansu w strukturach firmy.
- Niezbędne narzędzia pracy.