Praca od zaraz w salonie masażu! Beż kursów i doświadczenia

Salonmasazu
  • Gdynia, pomorskie

Inny

Umowa o pracę

Praca od zaraz

Witam, nasz prężnie rozwijający się salon masażu w Gdyni zatrudni osoby do pracy "od zaraz" :)
Oferujemy całkowite przeszkolenie z technik masażu przygotowujące do pracy. Salon oferuje masaże relaksacyjne,oferujemy całkowite szkolenie od a do z ,które Cie przygotuje do pracy, nie musisz mieć doświadczenia, kursów czy szkół masażu. Dla nas liczy się to,ze chcesz pracować u nas i szukasz pracy na stałe, przygotujemy Cie i wyszkolimy do wszystkiego za darmo na krótkim szkoleniu, po którym możesz od razu u nas pracować :)

Oferujemy

*Bardzo wysokie zarobki (8-10 tys zł miesięcznie)
*stałą pracę oraz największą bazę stałych klientów
* przeszkolenie z technik masażu
* ubezpieczenie, umowę
* elastyczny grafik ( rozumiemy różne sytuacje)
* wolne w święta, czy po prostu kiedy potrzebujesz
Oczekujemy:
*dyspozycyjności min 3,4 dni w tyg lub wiecej ( jednak grafik jest kwestią do ustalenia na spokojnie ;)
*punktualności, chcemy odpowiedzialne masażystki, którym zależy na pracy
*chęci do pracy
* zadbanego wyglądu, miłej aparcji, profesjonalnego podejścia do pracy
Opis stanowiska:
* wykonywanie masaży według naszych wytycznych i technik których Cie nauczymg
*dbanie o porządek w salonie
*umawianie klientów
* uczciwości, rzetelności

Salon mieści się w Gdyni
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)