Lektor języka angielskiego - Łańcut i powiat łańcucki

PROMAR ŁAŃCUT
  • Łańcut, podkarpackie pow. łańcucki

Nauczyciel

Umowa o pracę

W związku z rozwojem Szkoła Języków Obcych Promar Łańcut zaprasza do współpracy osoby z pasją językową, otwarte, ambitne, kochające pracę z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi, poszukujące miejsca do rozwoju zawodowego i osobistego.

OFERUJEMY:
- umowę zlecenie lub umowę o współpracę ( własna firma lub założenie
jdg ),
- możliwość zatrudnienia na umowę o pracę w kolejnych latach,
- atrakcyjny system wynagrodzeń,
- szkolenia metodyczne oraz opiekę metodyka,
- pracę w młodym i energicznym zespole,
- zatrudnienie na terenie Łańcuta i/lub całego powiatu łańcuckiego,
- miłą i przyjazną atmosferę pracy.

OBOWIĄZKI:
- przygotowanie programu lekcji,
- prowadzenie zajęć,
- utrzymywanie kontaktu z uczestnikami kursów, lub rodzicami uczestników.

OCZEKUJEMY:
- wykształcenia kierunkowego,
- znajomości języka na poziomie C1,
- zaangażowania w wykonywaną pracę,
- punktualności, uczciwości, kreatywności.
Dodana
Wygasa (za 4 dni)